Nem közművel gyűjtött szennyvíz gyűjt., szállítása

Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata

Nem közművel gyűjtött szennyvíz gyűjtése és szállítása tárgyú szolgáltatás megrendelés teljesítése Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata részére. Részletes információk a közbeszerzési dokumentumokban és szerződéstervezetben.

Határidő

Deadline 2026-10-02

Kicsoda? Mi az? Hol?
Beszerzési előzmények
Dátum Dokumentum
2026-08-31 Ajánlati felhívás
Ajánlati felhívás (2026-08-31)
Objektum
A közbeszerzés hatálya
Cím: Nem közművel gyűjtött szennyvíz gyűjt., szállítása
Hivatkozási szám: EKR001581272026
Rövid leírás:
Nem közművel gyűjtött szennyvíz gyűjtése és szállítása tárgyú szolgáltatás megrendelés teljesítése Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata részére. Részletes információk a közbeszerzési dokumentumokban és szerződéstervezetben.
Szerződés típusa: Szolgáltatások
Termékek/szolgáltatások: Emésztőgödör vagy víztisztítótartály-ürítési szolgáltatások 📦
Leírás
Belső azonosító: EKR001581272026/1
Cím: Nem közművel gyűjtött szennyvíz gyűjtése és szállí
Ebben a közbeszerzésben kis- és középvállalkozások (kkv-k) is részt vehetnek
A beszerzés leírása:
Jelen tender keretén belül nyertes Ajánlattevő látja el az alábbi feladatokat: Lakossági nem közművel gyűjtött szennyvíz gyűjtése és szállítása: 1355 m3/év gyűjtött mennyiség Közületi eredetű, nem közművel gyűjtött szennyvíz gyűjtése és szállítása. 1360 m3/év gyűjtött mennyiség. A gyűjtendő mennyiségek a termelés függvényében változhatnak, a megadott mennyiségekre ajánlatkérő nem tud garanciát vállalni. A tevékenységet a vízgazdálkodásról szóló 1995. évi LVII. törvényben (továbbiakban Vgt.) előírt szabályozás szerint kell végezni és az ajánlattevőnek a Vgt-ben meghatározott feltételeknek kell eleget tennie. Gyűjtött szennyvíz kijelölt szennyvíztisztító telepre 5000 Szolnok Tószeg út 1917 hrsz. történő szállítása. Az ellátandó feladatok részletes meghatározása a közbeszerzési dokumentumban található. Amennyiben a felhívás, illetve a közbeszerzési dokumentum bármelyik része valamilyen gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, illetve amennyiben szabványt, műszaki engedélyt, műszaki előírásokat, vagy műszaki ajánlást határoz meg úgy Ajánlatkérő az azzal egyenértékű teljesítést is elfogadja.
Többet mutasson
További információk:
Szállítói finanszírozásra nem kerül sor. Az AF II.2.7. pontjában meghatározott határidő a szerződés hatályba lépésének napjától értendő. Ajánlatkérő a becsült érték összegét nem kívánja megadni. Ajánlatkérő a jelen közbeszerzési eljárás vonatkozásában az ingatlantulajdonosok által fizetendő közszolgáltatás díját a Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata 4/2015. (II.27) Önk. rendeletének Második fejezet 14. § (2) bekezdésében határozta meg. A szerződés hatályának időtartama alatt a szerződésben meghatározott, lakossági fogyasztó részére a lakott ingatlanra vonatkozó szoláltatási díj nem haladhatja meg ezen rendelet szerinti díj mértékét. Az ingatlantulajdonostól begyűjtött, elszállított és ürített háztartási folyékony hulladék mennyisége után a szerződés szerinti egységdíj alapul vételével számított a Közszolgáltatót megillető díjat a Közszolgáltató számlája alapján közvetlenül az ingatlantulajdonos fizeti meg a hivatkozott rendeletben meghatározott módokon. Közszolgáltató köteles a kötelezően ellátandó Közszolgáltatás kereteibe nem tartozó más hulladékkezelési szolgáltatás költségeit, elszámolását és díjait szigorúan elkülöníteni. A Közszolgáltató a díjhátralék, mint adók módjára behajtandó köztartozás behajtására a Vgtv. 44/E. §-ában foglaltak szerint intézkedhet.
Többet mutasson
Fő helyszín vagy teljesítési hely: Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzat közigazgatási területe
Ország: Magyarország 🇭🇺
A teljesítés helye: Jász-Nagykun-Szolnok 🏙️
Időtartam: 24 hónap
A megújítások maximális száma: 1
További információk a megújításról:
Ajánlatkérő fenntartja magának a jogot arra vonatkozólag, hogy a fenti időtartamot a saját diszkrecionális jogkörében meghozott döntése alapján meghosszabbítsa további 6 hónap időtartammal.
Díjazási kritériumok
Ár
Ár (súlyozás): 20
30
10
Cím
Tétel azonosító száma: LOT-0001
Leírás
Fő helyszín vagy teljesítési hely: Szolnok Megyei Jogú Város közigazgatási területe

Eljárás
Az eljárás típusa
Nyílt eljárás
Jogalap: 2014/24/EU irányelv
Adminisztratív információk
Az ajánlatok vagy részvételi jelentkezések beérkezésének határideje: 2026-10-02 11:00:00 📅
Az ajánlatok felbontásának feltételei: 2026-10-02 12:00:00 📅
Az ajánlatok felbontásának feltételei (hely): www.ekr.gov.hu
Az ajánlatok felbontásának feltételei (Tájékoztatás a felhatalmazott személyekről és a felbontási eljárásról):
Az ajánlatok felbontására a 424/2017. (XII. 19.) Kormányrendelet előírásainak megfelelően kerül sor. Ajánlatkérő kifejezetten hivatkozik a 424/2017. (XII. 19.) Kormányrendelet 15. § (1) – (2) bekezdéseire. Ajánlatkérő az ajánlatok benyújtása és felbontása kapcsán hivatkozik a Kbt. 68. §-ra.
Többet mutasson
Az ajánlatok vagy részvételi jelentkezések benyújtásának nyelvei: magyar 🗣️
Minimális időtartam, amely alatt az ajánlattevőnek fenn kell tartania az ajánlatot: 30 nap
A közbeszerzési eljárás feltételei
A szerződést elnyerő ajánlattevők csoportjának valamilyen jogi formát kell öltenie
Megnyitás dátuma: 2026-10-02 12:00:00 📅
Hely: www.ekr.gov.hu
További információk:
Az ajánlatok felbontására a 424/2017. (XII. 19.) Kormányrendelet előírásainak megfelelően kerül sor. Ajánlatkérő kifejezetten hivatkozik a 424/2017. (XII. 19.) Kormányrendelet 15. § (1) – (2) bekezdéseire. Ajánlatkérő az ajánlatok benyújtása és felbontása kapcsán hivatkozik a Kbt. 68. §-ra.
Többet mutasson
Elektronikus számlázás: Kötelező
Díjazási kritériumok
Súlyozás típusa: Súlyozás (pontok, pontos)
A közbeszerzési eljárás feltételei
A szerződés teljesítési feltételeket tartalmaz

Jogi, gazdasági, pénzügyi és műszaki információk
Részvételi feltételek
Kiválasztási szempont: Hivatkozások a meghatározott szolgáltatásokra
A szabályok és kritériumok felsorolása és rövid leírása:
Az ajánlattevőnek a Kbt. 65. § (1) bekezdésének c) pontja kell igazolniuk az előírt alkalmassági minimumkövetelményeket. A Korm.rend. 1. § (7) bekezdése alapján az alkalmassági követelményekre vonatkozóan a jelen közbeszerzés megkezdését megelőzően kiállított igazolások is benyújthatóak (felhasználhatóak) mindaddig, ameddig az igazolásokban foglalt tény, illetve adat tartalma valós. Az Ajánlatkérő – ellenkező bizonyításig – az adat valóságtartalmát az ajánlattevő erre vonatkozó külön nyilatkozata nélkül vélelmezi. A Kbt. 65. § (12) bekezdése alapján az alkalmasság igazolásához igénybe vett más szervezet részéről a Kbt. 65. § (7) bekezdés szerint csatolandó, kötelezettségvállalást tartalmazó okiratnak – a Kbt. 65. § (8) bekezdés szerinti szervezet esetében az ajánlatnak, vagy több szakaszból álló eljárásban a részvételi jelentkezésnek – tartalmaznia kell az ajánlattevő vagy részvételre jelentkező részére szóló meghatalmazást arra, hogy az EKR-ben elektronikus úton teendő nyilatkozatok megtételekor az adott szervezet képviseletében eljárhat. A Kbt. 67. § (1) bekezdésben, valamint a Korm.rend. 1. § (1) bekezdésben foglaltak alapján az ajánlattevő ajánlatában köteles az alkalmassági követelményeknek való megfelelés tekintetében az EEKD-ba foglalt nyilatkozatát benyújtani. Ajánlatkérő a formanyomtatvány IV. részében nem írja elő részletes információk megadását. Az ajánlattevőnek a Kbt. 65. § (1) bekezdésének b) pontja és a Korm.rend. 21. § (3) bekezdése és 22. § szerint kell igazolniuk az előírt alkalmassági minimumkövetelményeket. Az igazolási módok részletezését a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlattevőknek ajánlatukban az előírt alkalmassági követelményeknek való megfelelésről nyilatkozniuk kell, az előírt igazolások benyújtására a Kbt. 69. § (4)-(7) és (11) bekezdése szerint kerül sor utólagosan, az erre felkért ajánlattevők részéről. M.1. A Kbt. 65. § (1) bekezdésének b) pontja és a Korm.rend. 21. § (3) bekezdés a) pontja alapján az ajánlattevő köteles csatolni az eljárást megindító felhívásban rögzített vizsgált időszakban teljesített legjelentősebb referenciáinak ismertetését. Az ismertetőben meg kell adni legalább: (i) a szerződést kötő másik fél megnevezését (név, székhely, nyilatkozattételre és / vagy referenciáról információt adó személy jogosult képviselőjének neve, beosztása és elérhetősége [telefonszám, e-mail]), (ii) a szerződés tárgyát (iii) a szerződés teljes mennyiségét (úgy, hogy abból az előírt alkalmassági minimumkövetelmény teljesülése egyértelműen megállapítható legyen), (iv) a teljesítés idejét (kezdő és befejező időpontját év/hónap/nap pontossággal), (vi) a teljesítés százalékban kifejezett arányát, továbbá (vii) nyilatkozni kell arról, hogy a teljesítés az előírásoknak és a szerződésnek megfelelően történt-e. Amennyiben a teljesítés nem a szerződésnek megfelelően történt, ismertetni kell az igazolásban vagy nyilatkozatban az eltérés okát és mértékét, valamint a gazdasági szereplő szerződésszegése esetén annak tényét, hogy a gazdasági szereplő szerződésszegésért való felelőssége fennáll-e. Ha az alkalmasság igazolása az ajánlattevő, a részvételre jelentkező vagy az alkalmasság igazolásában részt vevő más szervezet nyilatkozatával történik, a nyilatkozat tartalmazza azt is, hogy a szerződést kötő másik fél vitatja-e a teljesítés szerződésszerűségét vagy - amennyiben a gazdasági szereplő erről nyilatkozott - azt a körülményt, hogy a gazdasági szereplő szerződésszegésért való felelőssége nem áll fenn. A 321/2015. (X. 30.) Kormányrendelet 22. § (1) bekezdése szerint tárgyi alkalmassági minimumkövetelménynek való megfelelést a következő módon kell igazolni: a) ha a szerződést kötő másik fél a Kbt. 5. § (1) bekezdés a)-c), valamint e) és f) pontja szerinti szervezet, illetve nem magyarországi szervezetek esetében olyan szervezet, amely a 2014/24/EU európai parlamenti és tanácsi irányelv alapján ajánlatkérőnek minősül, az általa kiadott vagy aláírt igazolással; b) ha a szerződést kötő másik fél az a) pontban foglalthoz képest egyéb szervezet, az általa adott igazolással vagy az ajánlattevő, a részvételre jelentkező, illetve az alkalmasság igazolásában részt vevő más szervezet nyilatkozatával. A 321/2015. (X. 30.) Kormányrendelet 21. § (3a) bekezdés a) pontjára tekintettel, amennyiben Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Kormányrendelet 21. § (3) bekezdés a) pontjának vizsgálata során: a) három év teljesítéseinek igazolását írja elő, az ajánlatkérő a vizsgált időszak alatt befejezett, de legfeljebb hat éven belül megkezdett, b) hat év teljesítéseinek igazolását írja elő, az ajánlatkérő a vizsgált időszak alatt befejezett, de legfeljebb kilenc éven belül megkezdett szolgáltatás megrendeléseket veszi figyelembe. A Korm.rend. 21/A. §-ra tekintettel a Korm.rend. 21. § (1) bekezdés a) pontja, (2) bekezdés a) pontja és (3) bekezdés a) pontja alkalmazásában az Ajánlatkérő a teljesítés igazolásaként köteles elfogadni annak igazolását is, ha a referencia követelményben foglalt eredmény vagy tevékenység a szerződés részteljesítéseként valósult meg. Az ajánlatkérő köteles elfogadni azon megvalósult teljesítések igazolását is, amelyek esetén bár szerződésszegés történt, de a gazdasági szereplő szerződésszegésért való felelőssége - a szerződést kötő másik fél által nem vitatottan - nem áll fenn. Alkalmatlan az ajánlattevő amennyiben nem rendelkezik az eljárást megindító felhívás feladásának napjától visszafelé számított 3 évben az előírásoknak és a szerződésnek megfelelően teljesített alábbi referenciával: legalább 1000 m3 nem közművel gyűjtött szennyvíz gyűjtésére és szállítására vonatkozó, legalább 12 hónapon át folyamatosan teljesített referenciával. Ajánlattevő tárgyi alkalmassági követelménynek való megfelelését több szerződéssel is igazolhatja. Karakterkorlátozás miatt folytatás a BT-761 mezőben.
Többet mutasson
Kiválasztási szempont: Eszközök, üzemek vagy technikai felszerelések
A szabályok és kritériumok felsorolása és rövid leírása:
Az ajánlattevőnek a Kbt. 65. § (1) bekezdésének c) pontja szerint kell igazolniuk az előírt alkalmassági minimumkövetelményeket. A Korm.rend. 1. § (7) bekezdése alapján az alkalmassági követelményekre vonatkozóan a jelen közbeszerzés megkezdését megelőzően kiállított igazolások is benyújthatóak (felhasználhatóak) mindaddig, ameddig az igazolásokban foglalt tény, illetve adat tartalma valós. Az Ajánlatkérő – ellenkező bizonyításig – az adat valóságtartalmát az ajánlattevő erre vonatkozó külön nyilatkozata nélkül vélelmezi. A Kbt. 65. § (12) bekezdése alapján az alkalmasság igazolásához igénybe vett más szervezet részéről a Kbt. 65. § (7) bekezdés szerint csatolandó, kötelezettségvállalást tartalmazó okiratnak – a Kbt. 65. § (8) bekezdés szerinti szervezet esetében az ajánlatnak, vagy több szakaszból álló eljárásban a részvételi jelentkezésnek – tartalmaznia kell az ajánlattevő vagy részvételre jelentkező részére szóló meghatalmazást arra, hogy az EKR-ben elektronikus úton teendő nyilatkozatok megtételekor az adott szervezet képviseletében eljárhat. A Kbt. 67. § (1) bekezdésben, valamint a Korm.rend. 1. § (1) bekezdésben foglaltak alapján az ajánlattevő ajánlatában köteles az alkalmassági követelményeknek való megfelelés tekintetében az EEKD-ba foglalt nyilatkozatát benyújtani. Ajánlatkérő a formanyomtatvány IV. részében nem írja elő részletes információk megadását. Az ajánlattevőnek a Kbt. 65. § (1) bekezdésének b) pontja és a Korm.rend. 21. § (3) bekezdése és 22. § szerint kell igazolniuk az előírt alkalmassági minimumkövetelményeket. Az igazolási módok részletezését a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlattevőknek ajánlatukban az előírt alkalmassági követelményeknek való megfelelésről nyilatkozniuk kell, az előírt igazolások benyújtására a Kbt. 69. § (4)-(7) és (11) bekezdése szerint kerül sor utólagosan, az erre felkért ajánlattevők részéről. M.2.​A Kbt. 65. § (1) bekezdésének b) pontja és a 321/2015. (X. 30.) Kormányrendelet 21. § (3) bekezdésének i) pontja alapján ajánlattevő ismertesse a teljesítéshez rendelkezésre álló eszközt, berendezést, illetve műszaki felszereltséget azok leírásának, műszaki adatlapjának, vagy bármely más, a hitelt érdemlő igazolás alátámasztására szolgáló dokumentum csatolásával. A Kbt. 65. § (6) bekezdése alapján az előírt alkalmassági követelményeknek a közös ajánlattevők együttesen is megfelelhetnek, illetve azon követelményeknek, amelyek értelemszerűen kizárólag egyenként vonatkoztathatóak a gazdasági szereplőkre, az együttes megfelelés lehetősége értelmében elegendő, ha közülük egy felel meg. Az alkalmasság igazolása tekintetében irányadóak továbbá különösen a Kbt. 65. § (7) és (9) - (11) bekezdéseinek, valamint a Korm.rend. 21. § -ának továbbá 24. § -ának, illetve - 25. §-ainak a vonatkozó rendelkezései. A Korm.rend. 1. § (7) bekezdése alapján az alkalmassági követelményekre vonatkozóan a jelen közbeszerzés megkezdését megelőzően kiállított igazolások is benyújthatóak (felhasználhatóak) mindaddig, ameddig az igazolásokban foglalt tény, illetve adat tartalma valós. Az Ajánlatkérő – ellenkező bizonyításig – az adat valóságtartalmát az ajánlattevő erre vonatkozó külön nyilatkozata nélkül vélelmezi. A Kbt. 65. § (12) bekezdése alapján az alkalmasság igazolásához igénybe vett más szervezet részéről a Kbt. 65. § (7) bekezdés szerint csatolandó, kötelezettségvállalást tartalmazó okiratnak – a Kbt. 65. § (8) bekezdés szerinti szervezet esetében az ajánlatnak, vagy több szakaszból álló eljárásban a részvételi jelentkezésnek – tartalmaznia kell az ajánlattevő vagy részvételre jelentkező részére szóló meghatalmazást arra, hogy az EKR-ben elektronikus úton teendő nyilatkozatok megtételekor az adott szervezet képviseletében eljárhat. Alkalmatlan az ajánlattevő, amennyiben nem rendelkezik az alábbi, szerződés teljesítéséhez rendelkezésre álló eszközökkel: min 1 db, min 5 m3 szennyvíz gyűjtésére alkalmas felépítményű szippantó járművel.
Többet mutasson
A gazdasági szereplők azon csoportjának jogi formája, amelynek a szerződést oda kell ítélni:
A Kbt. 35. § (8) bekezdése szerinti szervezet alapítása kizárt. Karakterkorlátozás miatt a BT-750 folytatása: M.1. Alkalmatlan az ajánlattevő amennyiben nem rendelkezik az eljárást megindító felhívás feladásának napjától visszafelé számított 3 évben az előírásoknak és a szerződésnek megfelelően teljesített alábbi referenciával: legalább 1000 m3 nem közművel gyűjtött szennyvíz gyűjtésére és szállítására vonatkozó, legalább 12 hónapon át folyamatosan teljesített referenciával. Ajánlattevő tárgyi alkalmassági követelménynek való megfelelését több szerződéssel is igazolhatja. Amennyiben a megjelölt szerződés teljesítése során az alkalmassági minimumkövetelményt igazoló fél konzorciumi tagként vagy alvállalkozóként vett részt, úgy az ellátott feladat(ok) tárgya, százalékos aránya és ennek, vagy ezek nettó ellenértéke is meghatározandó, ugyanis Ajánlatkérő ezeket fogja figyelembe venni az ajánlatok elbírálása során. Közös ajánlattevőként vagy projekttársaság tagjaként történő teljesítés esetén a saját teljesítés értéke, vagy az ellenszolgáltatás nettó összegének % -a is megjelölendő.
Többet mutasson
A főbb finanszírozási feltételek és fizetési szabályok és/vagy hivatkozás az ezeket szabályozó vonatkozó rendelkezésekre:
Ajánlatkérő az alábbiakban adja meg az ellenszolgáltatás teljesítésére vonatkozó jogszabályokra való hivatkozásokat: A finanszírozás tekintetében irányadó jogszabályok: - ​Polgári Törvénykönyvéről szóló 2013. évi V. törvény; - ​Közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény; - ​Általános forgalmi adóról szóló 2007. évi CXXVII. törvény; - ​Adózás rendjéről szóló 2017. évi CL. törvény; - ​Számvitelről szóló 2000. évi C. tv. Ajánlatkérő kifejezetten hivatkozik a Ptk. 6:130. § (1)-(2) vagy (3) bekezdésre, valamint a Kbt. 135. § (1) és (6) bekezdéseire. A részletes fizetési feltételeket a közbeszerzési dokumentum tartalmazza.
Többet mutasson
A szerződéssel kapcsolatos feltételek
A szerződés teljesítésének feltételei:
A szerződést biztosító mellékkötelezettségekre vonatkozó részletes előírásokat a közbeszerzési dokumentum tartalmazza.
Részvételi feltételek
Kizárási ok: Tisztán nemzeti kizáró okok
Kizárási okok leírása:
Az eljárásban nem lehet ajánlattevő, alvállalkozó, és nem vehet részt az alkalmasság igazolásában olyan gazdasági szereplő, akivel szemben a Kbt. 62. § (1) bekezdésében foglalt kizáró okok bármelyike fennáll. A gazdasági szereplő akkor sem lehet ajánlattevő, alvállalkozó, és nem vehet részt alkalmasság igazolásában, amennyiben vele szemben a Kbt. 62. § (2) bekezdése szerinti kizáró okok bármelyike fennáll. A 321/2015. (X. 30.) Korm.rend. (a továbbiakban: „Korm.rend.”) 1.§ (1) bekezdésben foglaltaknak megfelelően egységes európai közbeszerzési dokumentum (a továbbiakban: „EEKD”) benyújtásával kell előzetesen igazolni Ajánlattevőknek a kizáró okok fenn nem állását a Korm.rend. 1-16. §-ban (kivéve a 4.§ (2) bekezdését, a 9. §-t és a 11. §-t) foglaltaknak megfelelően kell igazolniuk. A Korm.rend. 1. § (1) bekezdése alapján az ajánlattevőnek az ajánlatában az EEKD benyújtásával kell előzetesen igazolnia, hogy nem tartozik a Kbt. 62. § (1) és (2) bekezdésének hatálya alá. A Korm.rend. 1. § (2) bekezdése alapján az ajánlatkérő által a Kbt. 69. § (4)-(7) bekezdése alapján a kizáró okokra vonatkozó igazolások benyújtására felhívott gazdasági szereplőnek a Korm.rend. III. Fejezetnek megfelelően kell igazolnia, hogy nem tartozik az eljárásban előírt kizáró okok hatálya alá. A Kbt. 67. § (4) bekezdés alapján be kell nyújtani az ajánlattevő arra vonatkozó nyilatkozatát, hogy nem vesz igénybe a szerződés teljesítéséhez a Kbt. 62. § szerinti kizáró okok hatálya alá eső alvállalkozót. A Korm.rend. 1. § (7) bekezdése alapján a kizáró okokra vonatkozóan a jelen közbeszerzés megkezdését megelőzően kiállított igazolások is benyújthatóak (felhasználhatóak) mindaddig, ameddig az igazolásokban foglalt tény, illetve adat tartalma valós. Az Ajánlatkérő – ellenkező bizonyításig – az adat valóságtartalmát az ajánlattevő erre vonatkozó külön nyilatkozata nélkül vélelmezi.
Többet mutasson

Ajánlatkérő hatóság
Név és címek
Név: Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nemzeti nyilvántartási szám: 15732729216
Postacím: Kossuth Tér 9
Postai irányítószám: 5000
Postai város: Szolnok
Régió: Jász-Nagykun-Szolnok 🏙️
Ország: Magyarország 🇭🇺
Kapcsolattartó pont: Szalay-Sánta Bernadett
E-mail: kornygazd@ph.szolnok.hu 📧
Telefon: +36 56503496 📞
Fax: +36 56503496 📠
URL: https://info.szolnok.hu/ 🌏
Az ajánlatkérő szerv típusa
Regionális vagy helyi hatóság
Fő tevékenység
Általános közszolgáltatások
Kommunikáció
Dokumentumok URL címe: https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001581272026 🌏
Részvétel URL: https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001581272026 🌏
Elektronikus benyújtás: Kötelező

Kiegészítő információk
További információk
1. A ponthatárok és a módszerek ismertetése, amellyel az Ajánlatkérő megadja a ponthatárok közötti pontszámot: Ponthatárok: 0-10 Ajánlatkérő a Közbeszerzési Hatóság útmutatója alapján (2025. május 29.) a fordított arányosítás ((1. számú melléklet 1. aa) pont) módszerét alkalmazza. Ajánlatkérő a számítás során kettő tizedesjegyre kerekít a matematikai kerekítés szabályai szerint. 2. Ajánlatkérő valamennyi alkalmassági (minimum)követelményt és igazolását a minősített ajánlattevők jegyzékéhez képest valamennyi alkalmassági szempont vonatkozásában szigorúbban határozza meg (Korm.rend. 30. § (4) bekezdése) az alábbiak szerint: - a bronz fokozathoz képest a beszerzés tárgya szerint referenciákat, legalább az ott előírt mennyiségben is be kell mutatni az alkalmasság igazolásához, - Az ezüst fokozathoz képest az ajánlatkérői előírások a korábbi teljesítések tekintetében nem szigorúbbak, viszont az alkalmasság igazolására szerződés tárgyához kapcsolódó speciális gépjármű bemutatása is szükséges.. 3. Ajánlattevő köteles csatolni nyilatkozatát az ukrajnai helyzetet destabilizáló orosz intézkedések miatt hozott korlátozó intézkedésekről szóló 833/2014/EU tanácsi rendelet 5k. cikk (1) bekezdése szerinti tilalom vonatkozásában. 4. Ajánlatkérő azt tekinti az eljárás iránt érdeklődését jelző gazdasági szereplőnek, aki az EKR-ben az eljárás iránti érdeklődését az eljárásra vonatkozóan jelezte. 5. Ajánlatkérő előírja a Kbt. 66. § (6) bek. a)-b) pontja szerinti információk ajánlatban történő megjelölését (A nemleges tartalmú nyilatkozatot is csatolni kell!). 6. Ajánlatkérő a hiánypótlás, valamint a felvilágosítás benyújtásának lehetőségét a Kbt. 71. § -a szerint biztosítja. 7. Az Ajánlatkérő a Kbt. 71. § (6) bekezdésében foglaltaknak megfelelően eljárva újabb hiánypótlást nem rendel el abban az esetben, ha a hiánypótlással az ajánlattevő az ajánlatban korábban nem szereplő gazdasági szereplőt von be az eljárásba, és e gazdasági szereplőre tekintettel lenne szükséges az újabb hiánypótlás. 8. A BT-98 mezőben meghatározott időtartam 30 naptári napként értelmezendő. 9. Az ajánlattevőknek közölniük kell a szerződés teljesítésében közreműködő személyek nevét és szakképzettségét. 10. Ajánlatkérő a Kbt. 35. § (8) - (9) bekezdésében foglaltakra való tekintettel rögzíti, hogy tárgyi eljárás vonatkozásában kizárja annak lehetőségét, hogy nyertes ajánlattevő(k) a szerződés teljesítését külön erre a célra létrehozott gazdálkodó szervezettel (u.n. projekttársasággal) valósítsa (vagy valósítsák) meg. 11. A jelen felhívásban és a kapcsolódó közbeszerzési dokumentumban nem szabályozott kérdésekben a Kbt., valamint annak végrehajtási rendeletei, a 424/2017. (XII. 19.) Kormányrendelet, illetve a Ptk. rendelkezései megfelelően irányadóak. 12. AK előírja, hogy Nyertes Ajánlattevőnek legkésőbb a közszolgáltatás megkezdésekor rendelkeznie kell a közszolgáltatás ellátásához szükséges - legalább telefon alapú - ügyfélszolgálattal és ügyeleti rendszerrel. (455/2013. (XI.29.) Korm. rendelet 3. § (2) bek.) 13. AK felhívja Ajánlattevők figyelmét a 2013. évi CXIV. törvény 1.§ (1) bekezdésben foglaltakra és a Kbt. 136.§ (1) b)-c) bekezdéseire. 14. A 455/2013. (XI. 29.) Korm. rend. 4. § (1) bekezdése alapján ajánlattevőnek legkésőbb a közszolgáltatás megkezdésének időpontjában rendelkeznie kell: a) a közszolgáltatás ellátásához szükséges, hatósági engedéllyel rendelkező járművekkel, gépekkel, berendezésekkel és eszközökkel; b) olyan, a tulajdonában, kezelésében vagy hatályos szerződéssel a bérleményében lévő, hatóságilag engedélyezett telephellyel, amely alkalmas a közszolgáltatás végzéséhez szükséges járművek, gépek, berendezések és eszközök tárolására, valamint azok tisztítására, fertőtlenítésére engedéllyel rendelkező vállalkozással kötött szerződéssel; c) olyan felszerelésekkel és eszközökkel, amelyek a közszolgáltatás ellátása során esetlegesen keletkező környezeti károk azonnali beavatkozást igénylő elhárításához szükségesek; d) a közszolgáltatás ellátásához szükséges létszámú - köztisztasági munkagép- és járműkezelő településtisztasági szippantó gépkezelő szakképesítéssel rendelkező - szakemberrel; továbbá e) a nyilvántartási, információs, valamint adatkezelési és adatszolgáltatási rendszer létrehozásához és folyamatos működtetéséhez szükséges feltételekkel. Ajánlattevőnek a 455/2013. (XI. 29.) Korm. rend. 4. § (1) bekezdésére vonatkozóan nyilatkozatot szükséges benyújtani, hogy legkésőbb a közszolgáltatás megkezdésének időpontjában rendelkezni fog a fent meghatározott felszereltséggel/ szakemberrel. 15. A 455/2013. (XI. 29.) Korm. rend. 5. § értelmében ajánlattevő ajánlatának - adatokkal és leírásokkal alátámasztott módon - tartalmaznia kell a) a közszolgáltatás ellátásának módjára és szervezésére, b) a közszolgáltatás teljesítése során alkalmazni tervezett járművekre, gépekre, felszerelésekre, eszközökre, berendezésekre, c) a közszolgáltatás teljesítéséhez alkalmazni tervezett módszerekre, technológiákra és eljárásokra, d) a közszolgáltatással összefüggő fejlesztések elvégzésére, e) a közszolgáltatás körébe tartozó tevékenységek belső ellenőrzésének rendjére, f) a fogyasztói érdekek érvényesülésének és védelmének biztosítékaira és módszereire, g) a közszolgáltatás finanszírozásának feltételeire, módjára és a közszolgáltatás díjának meghatározására, valamint beszedésének módjára, h) az ügyfélszolgálati és tájékoztatási, valamint a nyilvántartási, adatkezelési és adatszolgáltatási rendszer működtetésére, valamint i) a közszolgáltatás végzéséhez rendelkezésre álló szakemberek létszámára vonatkozó javaslatot. 16. A 455/2013. (XI. 29.) Korm. rendelet 10. § (1) bekezdése értelmében Közszolgáltatást gazdasági társaság, egyéni vállalkozó vagy egyéni cég akkor végezhet, ha a) rendelkezik a környezetbiztonságra, illetve a havária elhárítására vonatkozó - a felügyeletet ellátó hatóság által jóváhagyott - tervvel és b) a felügyeletet ellátó hatóságnál a közszolgáltatót bejelentették. A bejelentés másolatát az ajánlatban csatolni kell! 17. Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata 4/2015. (II.27) Önk. rendeletének Második fejezet 14. § (2) bekezdése szerint a nem közművel összegyűjtött háztartási szennyvíz összegyűjtésével, szállításával és ártalommentes elhelyezésével kapcsolatos közszolgáltatási díj: 2.250 Ft/m3 +ÁFA. 18. AK a közbeszerzési eljárásban alkalmazza a Kbt. 81. § (4)-(5) bekezdését. 19. Nyertes ajánlattevő szerződéskötés esetén köteles a szerződés megkötésének időpontjára az alábbi összegű szakmai felelősségbiztosítást megkötni, vagy a meglévő és hatályos felelősségbiztosítási szerződést kiterjeszteni legalább 5.000.000,-Ft értékhatárig. 20. Ajánlatkérő a jelen közbeszerzési eljárást megelőzően a Kbt. 28. § (4) bekezdése, valamint az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II. 28.) Korm. rendelet 1. §-a alapján előzetes piaci konzultációt folytatott le. Az előzetes piaci konzultáció eredményéről készített összefoglaló az EKR-ben az EKR001250312026 azonosítószám alatt érhető el. Az eljárást lezáró összefoglaló az EKR publikus felületén közzétételre került. Mindezekre figyelemmel AK nem alkalmazza a Kbt. 75. § (2) bekezdés e) pontját. 21. Ajánlatkérő a részajánlattétel lehetőségét a beszerzés tárgyának és jellegének megfelelően megvizsgálta, és az alábbiakra kiemelt figyelemmel nem biztosítja. Ajánlatkérő a Kbt. 61. § (4) bekezdés szerint megvizsgálta, hogy a beszerzés tárgyának jellege és a szerződéshez kapcsolódó további körülmények lehetővé teszik-e a közbeszerzés egy részére történő ajánlattételt. Ajánlatkérő ez alapján megállapította, hogy a beszerzés tárgyát képező szolgáltatások esetében gazdasági és műszaki szempontok, valamint a szolgáltatás tárgya és eredménye miatt, valamint annak okán, hogy a szerződés teljesítésére egy gazdasági szereplő kész és képes, ésszerűtlen a több szerződés megkötése, a beszerzés tárgya nem osztható oly módon, hogy az a közpénzek hatékony felhasználását eredményezné. Ajánlatkérő a műszaki feltételrendszert, követelményeket úgy alakította ki, hogy az a versenyt megfelelően biztosítja.
Többet mutasson
Felülvizsgálati testület
Név: Közbeszerzési Hatóság Közbeszerzési Döntőbizottság
Nemzeti nyilvántartási szám: EKRSZ_40664534_2
Postacím: Riadó u. 5
Postai irányítószám: 1026
Postai város: Budapest
Régió: Budapest 🏙️
Ország: Magyarország 🇭🇺
E-mail: dontobizottsag@kt.hu 📧
Telefon: +36 18828592 📞
Fax: +36 18828593 📠
URL: https://kozbeszerzes.hu 🌏
Az a szolgálat, amelytől a felülvizsgálati eljárásról tájékoztatást lehet kérni
Mint: Felülvizsgálati testület
Felülvizsgálati eljárás
Pontos információ a felülvizsgálati eljárások határidejéről (határidejeiről): A Kbt. 148. §-ának előírásai szerint.
Információk az elektronikus munkafolyamatokról
Elektronikus számlázást fogadunk el
Forrás: OJS 2026/S 168-601912 (2026-08-31)