2026-09-03   Deadline 2026-10-05   KR részére élelmiszer beszerzés 13 részben (Készenléti Rendőrség)
Adásvételi keretszerződés különféle élelmiszer alapanyagok beszerzése tárgyában az aláírás napjától számított 24 hónapig, vagy a keretösszeg kimerüléséig 13 ajánlati részre bontva. Tervezett mennyiségek és tételek részenként: 1. Tojás, tojáskészítmények 9 tétel (tervezetten 51.500 db; 4.000 liter; 300 kg) nettó 27 000 000 Ft keretösszeg kimerüléséig 2. Savanyúságok 18 tétel (tervezetten 11.900 kg) nettó 21 500 000 Ft keretösszeg kimerüléséig 3. Hús, húskészítmény 91 tétel (tervezetten 38.097 kg) nettó … A beszerzés megtekintése »
2026-09-01   Deadline 2026-10-05   Élelmezési anyagok beszerzése (Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház)
Határidős adásvételi szerződés keretében különféle élelmiszertermékek beszerzése a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház részére 22 részben: 1. rész: TŐKEHÚS (Sertés) 29518 kg 2. rész: BAROMFIHÚS 16460 kg 3. rész: HÚSIPARI TERMÉKEK (13466 kg) 4. rész: Tejtermékek 1. (72 l; 392 161 db; 10 773 kg - összesen: 403.006 egység) 5. rész: Tejtermékek 2. (182 000 db) 6. rész: Tejtermék (mini margarin) (393 360 db) 7. rész: Tej (51 040 l) 8. rész: Szárazáru: befőttek, konzervek,lekvárok, fűszerek (16 … A beszerzés megtekintése »
2026-08-26   Deadline 2026-09-28   Élelmiszer és főzési alapanyagok beszerzése (Szent Zotikosz Gyermekvédelmi Intézmény)
1. rész: Pékáru beszerzése 2. rész: Tartós élelmiszer beszerzése 3. rész: Húsáru beszerzése 4. rész: Édesség beszerzése 5. rész: Üveges, konzerves termékek beszerzése 6. rész: Tejtermék beszerzése 7. rész: Egyéb élelmiszer beszerzése 8. rész: Zöldség, gyümölcs beszerzése 9. rész: Fagyasztott termékek beszerzése Élelmezési alapanyagok beszerzése 12 hónap időtartamra 9 részben a Közbeszerzési Dokumentációban meghatározottak szerint. Ajánlatkérő valamennyi részben a teljesítés során az ajánlati felhívásban … A beszerzés megtekintése »
2026-08-03   Élelmiszer és főzési alapanyag beszerzése II. (Mélykút Város Önkormányzat Gazdasági - Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezete)
Élelmiszer és főzési alapanyag beszerzése adásvételi szerződések keretében a Mélykút Város Önkormányzat Gazdasági - Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezete részére részajánlattétel lehetőségének biztosítása mellett: 1. rész: Szárazáru 2. rész: Zöldség-gyümölcs 3. rész: Cukrászsütemények Részletesen az adott rész „A közbeszerzés leírása” rovataiban és a műszaki leírásban (részletes ártáblázatban). A beszerzés megtekintése »
2026-07-30   Deadline 2026-09-07   Élelmiszerbeszerzés (Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal)
Élelmiszer beszerzése a Pilisvörösvár Város Önkormányzata részére, 3 évre +30%-os opciós joggal, a jövőbeni pontos fogyasztás előre nem kalkulálhatósága okán. Becsült fogyási értékek részenként (kg/csomag/db stb kiszerelési egységenként), 3 éves alapmennyiséggel és +30%-os opciós joggal: 1. rész 2. rész 3. rész 4. rész 5. rész 6. rész 7. rész 8. rész 9. rész 1 éves érték 162230 93660 30223 163260 40130 61475 44976 39500 10030 3 éves érték 486690 280980 90669 489780 120390 184425 134928 118500 30090 3 … A beszerzés megtekintése »
2026-07-29   Élelmiszer alapanyagbeszerzés_2027 (Tamási Közétkeztetési Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság)
Tamási Közétkeztetési Nonprofit Kft. 2026-2027. évre vonatkozó nyersanyag beszerzése 12 hónapos időtartamra a dokumentációban meghatározott fogyasztási helyekre és mennyiségben az alábbiak szerint. I. rk. Szárazáru, nehézáru: Várható éves felhasználás mérték (tételszám:68): 37969,3 kg 6526 l 9256 csomag 2640 palack 72340 db II. rk. Tej, tejtermékek, tejkészítmények: Várható éves felhasználás mértéke (tételszám:21): 2550 kg 28750 l 26160 pohár 7072 doboz 5050 db III. rk. Mirelitáru: Várható éves … A beszerzés megtekintése »
2026-07-27   Élelmiszer alapanyag beszerzése Veszprém vm r (Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság)
„Élelmiszer alapanyag beszerzése a Bakony Integrált Szociális Intézmény Veszprém Vármegye részére” Élelmiszer alapanyag beszerzése 8 részben és a tárgyi eljárás eredményeként adásvételi keretszerződés megkötése 12 hónap időtartamra a Bakony Integrált Szociális Intézmény Veszprém Vármegye részére. A közbeszerzés teljes mennyisége: 1. rész: Tej, tejtermék: 169 700 DB, 16 725 KG, 74 500 L, 3000 DOBOZ 2. rész: Tőkehús: 33 080 KG 3. rész: Húskészítmény: 27 460 KG 4. rész: Tojás: 130 000 DB 5. rész: Zöldség, … A beszerzés megtekintése »
2026-07-21   Élelmiszer-alapanyag beszerzés (Eger) (Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata)
Élelmiszer alapanyag beszerzése 7 részben az Egri Bölcsődei és Óvodai Intézmény részére. 1.rész: Szárazáru és tartós élelmiszerek 2. rész: Feldolgozott húsáru 3. rész: Húsáru 4. rész: Mélyhűtött termékek 5. rész: Pékáru 6. rész: Tej és tejtermékek 7. rész: Zöldség, gyümölcs, tojás A beszerzés megtekintése »
2026-07-17   Élelmiszeripari termékek és alapanyagok beszerzése (Fővárosi Önkormányzat Alacskai Úti Idősek Otthona)
Élelmiszeripari termékek és alapanyagok beszerzése 6 részajánlati körben, két éves időtartamra (2027-28. évekre) 1 - Hús és húskészítmények (79. tétel, összesen 42.140 kg-nyi mennyiség/év) 2 - Fagyasztott termékek (48 tétel, összesen 39.080 kg-nyi mennyiség/év) 3 - Zöldség, gyümölcs és tojás (71 tétel, összesen 99.412 kg-nyi mennyiség/év) 4 - Pékárú és cukrásztermékek (37 tétel, összesen 83.412 kg-nyi mennyiség/év) 5 - Tej és tejtermékek (40 tétel, összesen 106.552 kg-nyi mennyiség/év. A liter, dl … A beszerzés megtekintése »
2026-07-17   Élelmiszerek beszerzése (Budapest Főváros IV. kerület Újpest Önkormányzat Gazdasági Intézménye)
Élelmiszerek beszerzése hat részben: Húsáru: kb. 12,6 tonna szalonna, virsli, sonka, kolbász, zsír, felvágott, csülök, csont, karaj, hurka Mirelit áru: kb. 9,5 tonna Afrikai harcsafilé, zöldség-gyümölcs, főzelék mirelit termékek, fagylalt, jégkrém, halrúd, réteslap Fűszért- és nehézáru: kb. 58 tonna chips, perec, kölyökpezsgő, gyümölcslé, kóla, üdítő, keksz, lekvár, tejszínhab Pékáru: kb. 17,5 tonna bagett, kenyér, gofri, pogácsa, stangli, kifli, zsemle, zsemlemorzsa Zöldség-gyümölcs: kb. 43 tonna Tej- … A beszerzés megtekintése »
2026-07-10   Élelmiszerek beszerzése (Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal)
Adásvételi szerződés a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatala által üzemeltetett főzőkonyhák részére élelmiszerek beszerzésére az alábbiak szerint: 1. rész: Különféle élelmiszerek beszerzése 2. rész: Tésztafélék beszerzése 3. rész: Sertés és marhahús beszerzése 4. rész: Húskészítmények és felvágottak beszerzése 5. rész: Baromfihúsok beszerzése 6. rész: Mirelit gyümölcsök, zöldségek beszerzése 7. rész: Tej és tejtermékek beszerzése 8. rész: Pékáruk beszerzése 9. rész: Halak és készre sütött termékek … A beszerzés megtekintése »
2026-07-03   Országos élelmiszer-alapanyagok besz. (6 rész) (Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága)
Az eljárás teljes megnevezése: Országos élelmiszer-alapanyagok beszerzése 6 részben (húskészítmény, tejtermék, mirelit, zöldség, gyümölcs és tojás, szárazáru, húsok) A közbeszerzés tárgya értékalapú adásvételi keretszerződés keretében élelmiszerek beszerzése 6 részben az alábbiak szerint: 1. rész: Húskészítmény 2. rész: Tejtermék 3. rész: Mirelit 4. rész: Zöldség, gyümölcs és tojás 5. rész: Szárazáru 6. rész: Húsok A Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága Ajánlatkérő az alábbi … A beszerzés megtekintése »
2026-07-01   Élelmiszer alapany beszerz: teapor,gyümölcspüré II (Fővárosi Önkormányzat Pesti Úti Idősek Otthona)
Élelmiszer alapanyag beszerzése a Fővárosi Önkormányzat Pesti Úti Idősek Otthona részére adásvételi szerződés keretében: teapor, gyümölcs pürék. Beszerzendő mennyiségek (alapmennyiségek): Teapor, gyümölcs pürék: 30.115 db az alábbiaknak megfelelően: kávé, tea és kapcsolódó termékek: 1.600 db, 250 g/tasak; gyümölcspürék: 28.300 db, 100 g/db; vegyesgyümölcs lekvár: 215 db, 25 g/db. Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet … A beszerzés megtekintése »
2026-06-25   Zöldség, gyümölcs, savanyúság,tojás beszerzés (Étkeztetési Szolgáltató Gazdasági Szervezet)
Élelmiszer alapanyag beszerzése az Étkeztetési Szolgáltató Gazdasági Szervezet részére. 1. rész Zöldség, gyümölcs: 243.427KG,27000 DOBOZ, 33.190 CSOMÓ 2. rész Savanyúság: 18.842 kg 3. rész Tojás: 141.000 DB 4. rész FŐZÖTT, TISZTÍTOTT TOJÁS SÓS LÉBEN: 56.000 DB A közbeszerzési szerződés keretjellegű, a részenként megadott keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés … A beszerzés megtekintése »
2026-06-10   Élelmiszer-alapanyagok (Vámosmikola és Visegrád) (Fővárosi Önkormányzat Vámosmikolai Idősek Otthona)
Szállítási keretszerződés a Fővárosi Önkormányzat Vámosmikolai Idősek Otthona vámosmikolai és visegrádi telephelyének élelmezési alapanyagainak biztosítására, 12 hónapra, részekre történő ajánlattétellel, az alábbi részek vonatkozásában: - 1. rész: Mirelit húsáruk - 2. rész: Mirelit baromfi-hal - 3. rész: Mirelit zöldségek - 4. rész: Hentesáru - 5. rész: Tej, tejtermékek - 6. rész: Fűszerek, szárazáruk, italok - 7. rész: Instant termékek - 8. rész: Cukrász termékek - 9. rész: Zöldség, gyümölcs, tojás - … A beszerzés megtekintése »
2026-06-08   Különféle élelmiszerek beszerzése 2026-2027. évre (Szeghalom Város Önkormányzat Intézményműködtető Központja)
Szállítási szerződés az alábbi élelmiszerek beszerzésére 1. Zöldség: 54 431 kg 3935 db és 3900 csomó, gyümölcs: 16 631 kg, tojás 52 000 db, savanyúság: 2266 kg 2. Kenyér, pékárú 14 560 kg, 471 796 db, 3. Mirelit árú 33 974 kg, 4. Húsárú: baromfi, hal: 17 082 kg, 5. Szárazárú: 33 345 kg, 29 233 db, 10 060 liter, 6. Húsárú: sertés és marha: 22 394 kg 7. Tejtermék: 4298 kg, 52 982 db, 37 820 liter, 3000 doboz 8. Kényelmi termékek: 5491 kg 9. Töltelékárú: 5 805 kg. A szerződés - valamennyi részajánlati kör … A beszerzés megtekintése »
2026-06-03   BRFK - Főzési alapanyagok (zöldség - gyümölcs) (Budapesti Rendőr-főkapitányság)
A Budapesti Rendőr-főkapitányság alapfeladat ellátásához kapcsolódóan közbeszerzési eljárást indít Főzési alapanyagok Zöldség, gyümölcs beszerzése tárgyában 24 hónapig terjedő időtartamra, nettó 57 804 670,- Ft keretösszeg erejéig. Mennyiség: 104 tétel (55 293 kg, 13 050 csomó, 3 550 db/ év), A beszerzendő termékek listáját, valamint az adott termékre vonatkozó 1 éves időszakra tervezett mennyiséget a KKD részeként kiadott „Terméklista” tartalmazza. A részletes műszaki leírást, minőségi előírásokat a … A beszerzés megtekintése »
2026-05-27   Élelmiszer és főzési alapanyag beszerzés 2026 (Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata Egyesített Szociális Intézmény)
Élelmiszer és főzési alapanyag beszerzése adásvételi szerződések keretében 10 részajánlati körben A beszerzés megtekintése »
2026-05-26   Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2026. (Fővárosi Önkormányzat Szombathelyi Idősek Otthona)
A Fővárosi Önkormányzat Szombathelyi Idősek Otthona, mint ajánlatkérő számára élelmiszer alapanyagok beszerzése az alábbi részekben: - 1. rész: Hentesáru termékek, - 2. rész: Mirelit hús termékek , - 3. rész: Édesipart termékek, - 4. rész: Tojás, - 5. rész: Tej- és tejtermékek, - 6. rész: Mirelit zöldségek, - 7. rész: Mirelit édesipari termékek, - 8. rész: Fűszer és szárazárú, - 9. rész: Sütőipari termékek székhely, - 10. rész: Sütőipari termékek telephely, - 11. rész: Zöldség és gyümölcs termékek. Az … A beszerzés megtekintése »
2026-05-21   Élelmiszerbeszerzés főzőkonyhák részére 2026. (Nádudvar Város Önkormányzata)
Élelmezési alapanyagok szállítása keretszerződések alapján főzőkonyhák számára az alábbi 3 részajánlati körben. A beszerzés megtekintése »
2026-05-21   Élelmiszer alapanyag beszerz: teapor,gyümölcspüré (Fővárosi Önkormányzat Pesti Úti Idősek Otthona)
Élelmiszer alapanyag beszerzése a Fővárosi Önkormányzat Pesti Úti Idősek Otthona részére adásvételi szerződés keretében: teapor, gyümölcs pürék. Beszerzendő mennyiségek (alapmennyiségek): Teapor, gyümölcs pürék: 30.115 db. Az ajánlatkérő pótdíjmentesen jogosult az alapmennyiségen felül legfeljebb +30% mennyiségi eltérés gyakorlására a szerződéses árakon. AK nem vállal kötelezettséget a mennyiségi eltérés egy része vagy egésze gyakorlására. Részletek a közbeszerzési dokumentumokban. A beszerzés megtekintése »
2026-05-18   Élelmiszer nyersanyagok beszerzése (Sárospataki Közszolgáltatási Nonprofit Kft)
Sárospatak, élelmiszer nyersanyagok beszerzése a terméklistában részletezettek szerint. 1. rész tőkehúsok, belsőségek összesen 10 termék 15606 kg 2. rész baromfihús, belsőség összesen 8 termék 8556 kg 3/1. rész húskészítmény 4 termék összesen 625 kg 3/2. rész füstölt áru 3 termék összesen 1434 kg 3/3. rész töltelékáru 15 termék összesen 2837 kg, 40 db 4. rész kenyér, pékáru összesen 34 termék 9139 kg, 130897 db 5. rész cukrászati készítmények összesen 5 termék 9050 db 6. rész tej, tejtermék összesen 18 … A beszerzés megtekintése »
2026-05-12   Élelmiszer és főzési alapanyag beszerzése 2026 (Lajosmizse Város Önkormányzata Intézményeinek Gazdasági Szervezete)
Élelmiszer és főzési alapanyag beszerzése adásvételi szerződések keretében a Lajosmizse Város Önkormányzata Intézményeinek Gazdasági Szervezete részére részajánlattétel biztosításával az alábbiak szerint: 1. rész: Kenyér és pékáru 2. rész: Baromfihús 3. rész: Tőkehús 4. rész: Szárazáru 5. rész: Mirelit áru 6. rész: Zöldség és gyümölcs 7. rész: Tej- és tejtermék 8. rész: Cukrászsütemény 9. rész: Töltelékáru Részletesen az adott rész „A közbeszerzés leírása” rovataiban és a műszaki leírásban (részletes … A beszerzés megtekintése »
2026-05-11   Élelm.alapanyag–Mirelit, tej, zöldség, pékáru 2027 (Fővárosi Önkormányzat Vázsonyi Vilmos Idősek Otthona)
Adásvételi szerződés keretében élelmezési alapanyagok beszerzése 4 részben a közbeszerzési dokumentumok szerinti műszaki termékleírásban meghatározottak szerint és tételenként az alábbi különféle élelmiszerek beszerzésére (12 hónap): 1. Mirelit áruk alapmennyiség összesen: 29735 kg 1100 db 2. Tej, tejtermékek alapmennyiség összesen: 33410 l, 96230 db, 11440 kg, 14000 doboz 3. Zöldségek, gyümölcsök, tojás alapmennyiség összesen: 173765 kg, 23150 csomó, 750 db 4. Pékáruk alapmennyiség összesen: 49770 kg, … A beszerzés megtekintése »
2026-05-11   Élelmiszer alapanyag beszerzés–Aranyalma Fejér VM (Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság)
„Élelmiszer alapanyag beszerzése az Aranyalma Integrált Szociális Intézmény Fejér Vármegye részére” Élelmiszer alapanyag beszerzése 6 részben és a tárgyi eljárás eredményeként adásvételi keretszerződés megkötése 24 hónap időtartamra az Aranyalma Integrált Szociális Intézmény Fejér Vármegye részére. A közbeszerzés teljes mennyisége: 1. rész: Tej, tejtermékek: 455.490 db, 28.160 kg, 91.790 liter, 1400 doboz 2. rész: Húsok, húskészítmények: 126.500 kg 3. rész: Zöldségek-gyümölcsök: 200.000 db, 240.979 kg 4. … A beszerzés megtekintése »
2026-05-07   Élelmiszerek beszerzése Sz-Sz-B VMRFK részére (Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság)
Élelmiszerek beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság (a továbbiakban: SZ-SZ-B VMRFk) részére 7 részben 18 hónapra az alábbiak szerint: 1. rész: Friss zöldség és gyümölcs nettó 16 420 000 Ft keretösszeg 2. rész: Mélyfagyasztott termékek 12 510 000 Ft keretösszeg 3. rész: Tej, tejtermékek 21 000 000 Ft keretösszeg 4. rész: Malomipari termékek, fűszerek, cukrok, szárazáruk, ízesítők nettó 41 950 000 Ft keretösszeg 5. rész: Sertés tőkehús, húskészítmények, Baromfihús, Marhahús … A beszerzés megtekintése »
2026-05-07   Élelmiszer és főzési alapanyag beszerzése (Mélykút Város Önkormányzat Gazdasági - Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezete)
Élelmiszer és főzési alapanyag beszerzése adásvételi szerződések keretében a Mélykút Város Önkormányzat Gazdasági - Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezete részére részajánlattétel lehetőségének biztosítása mellett: 1. rész: Sütőipari termékek 2. rész: Szárnyashús/baromfihús 3. rész: Húskészítmények 4. rész: Tészta 5. rész: Szárazáru 6. rész: Mirelit 7. rész: Zöldség – gyümölcs 8. rész: Tej- és tejtermékek 9. rész: Cukrászsütemények 10. rész: Sertés- és marhahús Részletesen az adott rész „A közbeszerzés … A beszerzés megtekintése »
2026-05-06   Élelmezési nyersanyag beszerzés (Városi Szolgáltató Nonprofit Zrt.)
Élelmezési nyersanyag közbeszerzés adásvételi szerződés keretében: 1. rész: Tőkehús: 34 tétel, 34330 kilogramm 2. rész: Mirelit: 38 tétel, 34130 kilogramm 3. rész: Tejtermék, szárazáru: 9 tétel, 21940 liter, 79 tétel, 48595 kilogramm, 18 tétel, 102075 darab 4. rész: Pékáru: 39 tétel, 567750 darab 5. rész: Zöldség, gyümölcs: 54 tétel, 68180 kilogramm, tojás: 55000 darab Ajánlatkérő látja el Szentendre város köz- és gyermekétkeztetését. A rendelési mennyiségek alapvetően a tanév rendjéhez igazodnak, … A beszerzés megtekintése »
2026-04-27   Takarmány beszerzés 23 részes - 2026 (Fővárosi Állat - és Növénykert)
A Fővárosi Állat- és Növénykert részére az állatok etetéséhez szükséges takarmányok és tápok beszerzése 23 részben - keretmegállapodás Ajánlatkérő a keretösszeg kimerítésére nem vállal kötelezettséget. Nyertes Ajánlattevő ajánlatát ezen feltétel ismeretében köteles megtenni. A teljesítés eseti megrendelések alapján történik a szerződéstervezetben foglaltak szerint. Irányadó szabályok: 51/2014. (XII. 31.) NGM rendelet az Elektronikus Közúti Áruforgalom Ellenőrző Rendszer működésével összefüggésben a … A beszerzés megtekintése »
2026-04-16   Élelmiszerbeszerzés (Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal)
Élelmiszer beszerzése a Pilisvörösvár Város Önkormányzata részére, 3 évre +30%-os opciós joggal, a jövőbeni pontos fogyasztás előre nem kalkulálhatósága okán. Becsült fogyási értékek részenként: I. Mindösszesen 184 425kg gyorsfagyasztott mirelit termék (fajtaszám: 89) beszerzése, +30%-os opcióval: 239 753kg II. Mindösszesen 120 390 mennyiségi egység (kg illetve csomag) húsipari termék (fajtaszám: 46) beszerzése, +30%-os opcióval: 156 507 mennyiségi egység (kg illetve csomag) III. Mindösszesen 288 318 … A beszerzés megtekintése »
2026-04-14   Élelmiszertermékek és alapanyagok 2026. ism. (Sajószentpéteri Közétkeztetési Nonprofit Kft.)
Élelmiszertermékek és alapanyagok szállítása a Sajószentpéteri Közétkeztetési Nonprofit Kft. részére (2026.) határozott időtartamra (2026.12.31.-ig), vagy összesen nettó 12 747 634.- Forint keretösszeg (+20 % opció) erejéig a következő 4 részajánlati körben: 1. Tojás nettó 1 017 500 Ft keretösszeg (+20 % opció) 2. Kenyér, pékárú nettó 3 331 875 Ft keretösszeg (+20 % opció) 3. Burgonya nettó 1 966 667 Ft keretösszeg (+20 % opció) 4. Zöldség, gyümölcs nettó 6 431 592 Ft keretösszeg (+20 % opció) … A beszerzés megtekintése »
2026-04-01   BM OKF GEK - Élelmiszer beszerzése (Belügyminisztérium Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Központ)
A tervezett közbeszerzés tárgya élelmiszerek beszerzése a Belügyminisztérium Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Központ számára 24+12 hónap időtartamú adásvételi keretszerződések keretében. Ajánlatkérő a részajánlat-tételt az alábbiak szerint tervezi biztosítani: 1. rész: Hús-hentesáru 2. rész: Mirelitáru 3. rész: Szárazáru 4. rész: Kenyér és pékáru 5. rész: Zöldség és gyümölcs 6. rész: Tejtermékek A termékekkel és a szerződés teljesítésével kapcsolatos részletes elvárásokat a … A beszerzés megtekintése »
2026-03-19   Különféle élelmiszerek beszerzése 2026 (Kistarcsai Flór Ferenc Kórház)
Különféle élelmiszerek beszerzése 15 rész tekintetében a Kistarcsai Flór Ferenc Kórház részére az alábbiak szerint: 1. rész: Tőkehúsok beszerzése 13 tételben összesen 12 550 kg mennyiségben. 2. rész: Húsáruk (szárnyasok) beszerzése 14 tételben összesen:17 550 kg mennyiségben 3. rész: Hal beszerzése 6 tételben összesen 3 760 kg mennyiségben 4. rész: Felvágottak beszerzése 50 tételben összesen 8 960 kg és 60 500 db mennyiségben 5. rész: Tejtermékek beszerzése 53 tételben összesen 19 970 liter, 100 csomag, … A beszerzés megtekintése »
2026-03-18   Élelmiszer alapanyag beszerzés-Zöldliget 2026-2027 (Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság)
Élelmiszer alapanyag beszerzése 6 részben és a tárgyi eljárás eredményeként adásvételi keretszerződés megkötése 12 hónap időtartamra a Zöldliget Integrált Szociális Intézmény Pest Vármegye részére. Az intézményhez tartozó telephelyeket, mint szállítási helyeket a műszaki leírás tartalmazza azzal, hogy jogutódlás és/vagy intézményi adatváltozás alapján az egyes intézmények elnevezése, székhelye, valamint a vármegye közigazgatási határain belül a szállítási helyek köre (telephelyek címe) külön … A beszerzés megtekintése »
2026-03-13   Élelmiszer alapanyag beszerzése a Pesti Út részére (Fővárosi Önkormányzat Pesti Úti Idősek Otthona)
Élelmiszer alapanyag beszerzése a Fővárosi Önkormányzat Pesti Úti Idősek Otthona részére adásvételi szerződés keretében, 2026. Részek elnevezése és beszerzendő mennyiségek (alapmennyiségek): I./ rész: Kenyér, pékáru, zsemlemorzsa: 68.430 db, 43.190 kg; II./ rész: Marha-sertéshúsok, húskészítmények és termékek, baromfi, baromfimáj, baromfi húskészítmények és termékek: 29.177 kg; III./ rész: Tej és tejtermékek, margarin: 1.500 csomag, 72.230 db, 2.300 doboz, 7.110 kg, 30.330 liter; IV./ rész: … A beszerzés megtekintése »
2026-02-12   Élelmezési alapanyagok beszerzése 2026 (Kalocsai Közétkeztetési Intézmény)
Adásvételi szerződés keretében élelmiszer-alapanyagbeszerzése a Kalocsai Közétkeztetési Intézmény részére a részletezett műszaki leírás szerint (árazatlan terméklista) 5 részajánlati körben. Ugyanazon ajánlattevő mind az öt részre nyújthat be ajánlatot. A beszerzés megtekintése »
2026-02-11   Élelmiszer alapanyag beszerzése 2026 II. (Fővárosi Önkormányzat Halom Utcai Idősek Otthona)
Élelmiszer alapanyag beszerzése adásvételi szerződés keretében 2026 II. 1. rész: SERTÉS ÉS MARHA hús és húskészítmények 14.553 kg; 2. rész: BAROMFI húsok és húskészítmények: 5 070 kg; 3. rész: SZÁRAZÁRU 19.504,34 kg, 28.524 db, 6.151 liter, 150 üveg; 4. rész: TEJ ÉS TEJTERMÉK 7.897,20 kg, 97.875 db, 11.640 liter, 645 csomag, 752 doboz; 5. rész: ZÖLDSÉG, GYÜMÖLCS, TOJÁS 40.090 db, 50.335 kg; 9.220 csomó; A beszerzés megtekintése »
2026-02-02   Élelmiszer közbeszerzés (Zalaegerszegi Egyesített Bölcsődék)
Élelmiszer alapanyag beszerzése 3 részben és a tárgyi eljárás eredményeként adásvételi szerződés megkötése 12 hónap időtartamra. 1. rész: Zöldség-gyümölcs A beszerzési mennyiség: 37.054 kg, 34.413 db, 1.709 csomó 2. rész: Hús, húskészítmény A beszerzési mennyiség: 9.573 kg 3. rész: Kenyér - és pékárú A beszerzési mennyiség: 7.516 kg, 85.742 db A jelzett mennyiségek, a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlanak meg. A beszerzés megtekintése »
2026-01-23   Élelmiszer-alapanyagok beszerzése 2026. (mirelit) (Kiskunhalas Város Önkormányzata Költségvetési Intézmények Gazdasági Szervezete)
Szállítási keretszerződés a Kiskunhalas Város Önkormányzata Költségvetési Intézmények Gazdasági Szervezete MIRELIT élelmezési alapanyagainak biztosítására, 2026. december 31-ig. A beszerzés megtekintése »
2025-12-29   Élelmiszer alapanyagbeszerzés_2026 (Gazdasági Ellátó Szervezet Lenti)
Gazdasági Ellátó Szervezet Lenti 2026 évre vonatkozó élelmiszer alapanyag beszerzése az alábbiak szerint: 1. rk. Kenyérárú, pékárú: Várható éves felhasználás mérték: 2640 kg, 101250 db, Tételszám: 35 db 2. rk. Tej, tejtermékek: Várható éves felhasználás mértéke: 20 040 db, 8876 liter, 1728 kg, 22 940 darab, 760 csomag, 1 200 doboz, Tételszám: 35 3. rk. Mirelitáru: Várható éves felhasználás mértéke: 10480 kg. Tételszám: 47 4. rk. Húsok, előhűtött húsok, húskészítmények: Várható éves felhasználás mértéke: … A beszerzés megtekintése »
2025-12-29   Élelmiszer alapanyag beszerzés -Zöldliget 2026 (Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság)
Élelmiszer alapanyag beszerzése 6 részben és a tárgyi eljárás eredményeként adásvételi keretszerződés megkötése 12 hónap időtartamra a Zöldliget Integrált Szociális Intézmény Pest Vármegye részére. Az intézményhez tartozó telephelyeket, mint szállítási helyeket a műszaki leírás tartalmazza azzal, hogy jogutódlás és/vagy intézményi adatváltozás alapján az egyes intézmények elnevezése, székhelye, valamint a vármegye közigazgatási határain belül a szállítási helyek köre (telephelyek címe) külön … A beszerzés megtekintése »
2025-12-05   Élelmiszer alapanyag beszerzése 2026 (Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona)
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2026 1. rész: SERTÉS ÉS MARHA TŐKEHÚSOK, HÚSKÉSZÍTMÉNYEK – 46.040 kg, 7.000 db 2. rész: BAROMFI HÚSOK – 15.600 kg 3. rész: MIRELIT – 26.440 kg, 3.000 db 4. rész: ZÖLDSÉG – GYÜMÖLCS – 114.730 kg, 12.100 csomag, 5.000 db 5. rész: FŰSZEREK, SZÁRAZÁRUK, KONZERVEK, BEFŐTTEK, EGYEBEK – 47.829 kg, 110.043 db, 4 liter, 2.500 csomag, 900 doboz 6. rész: TEJ ÉS TEJTERMÉK – 5.370 kg, 1.800 doboz, 273.400 db, 1.850 liter 7. rész: KENYÉR ÉS PÉKSÜTEMÉNY – 282.800 db, 45.300 kg 8. rész: … A beszerzés megtekintése »
2025-12-02   Élelmiszer alapanyagok beszerzése - Sárvár (KM) (Vas Vármegyei Markusovszky Egyetemi Oktatókórház)
Élelmiszer alapanyagok beszerzése a Sárvári Szent László Kórház részére 1. Hentesáruk 2. Sütőipari termékek 3. Tej, tejtermék 4. Zöldség, gyümölcs 5. Mirelit áru 6. Fűszer, nehézáruk 7. Tojás 8. Instant termékek 9. Száraztészta Ahol a kiszerelési egység tartományban került megadásra, ott minden esetben az éves mennyiséget ELÉRŐ mennyiség megajánlása szükséges. További információ a mennyiségekről: a közbeszerzési dokumentumokban az I.3. pontban ismertetett helyen elérhető. Ajánlattevő bármelyik részére … A beszerzés megtekintése »
2025-11-25   Élelmiszer alapanyagok beszerzése (Mátészalkai Városgazda Nonprofit Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság)
Élelmiszer nyersanyagok beszerzése a terméklistában részletezettek szerint. 1.sz. részajánlat: friss zöldség és gyümölcs 38 tétel, 37242 kg, 2.sz. részajánlat: mélyfagyaszott termékek 39 tétel, 18916 kg. 3.sz. részajánlat: tésztafélék 18 tétel, 8505 kg 4.sz. részajánlat: zsiradékok, olajok 5 tétel, 6185 l. 5.sz. részajánlat: tej, tejtermékek 43 tétel, 20420 l, 80250 db, 8081 kg. 6.sz. részajánlat: szárazáruk 102 tétel, 23010 kg, 112840 db. 7.sz. részajánlat: savanyúságok, befőttek 15 tétel, 12565 kg. … A beszerzés megtekintése »
2025-11-17   Élelmiszer alapanyag beszerzése 2026 (Fővárosi Önkormányzat Halom Utcai Idősek Otthona)
1. rész: SERTÉS ÉS MARHA hús és húskészítmények 14.553 kg; 2. rész: ZÖLDSÉG, GYÜMÖLCS, TOJÁS 40.090 db, 50.335 kg; 9.220 csomó; 3. rész: SZÁRAZÁRU 19.517,60 kg, 28.497 db, 6.001 liter, 150 üveg; 4. rész: TEJ ÉS TEJTERMÉK 7.897,20 kg, 97.875 db, 11.640 liter, 645 csomag, 752 doboz; A beszerzés megtekintése »
2025-11-13   Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2026 (Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény)
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 3 részben a Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény (3021 Lőrinci, Szabadság tér 26., hrsz 062/3.) főzőkonyhájára, és a 3. rész esetében továbbá a Lőrinci Idősek Otthonában, a Lőrinci Erőmű tér 37. szám alá. A 3 részben az alábbi részajánlati körök: 1. rész: húsáru, húskészítmények, tészták, szárazáruk, tejtermékek, mirelit termékek, fűszerek. 2. rész: zöldségek és gyümölcsök 3. rész: pékáru Ajánlatkérő hangsúlyozza, hogy ahol a közbeszerzési dokumentumban gyártóra és/vagy … A beszerzés megtekintése »
2025-11-06   Élelmiszer és főzési alapanyag beszerzés 3 r. (Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata)
A tárgyi közbeszerzési eljárás a Kbt. 29. § (2) bekezdése alapján Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata, mint a Zuglói Egyesített Bölcsődék és Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata közös ajánlatkérők nevében eljáró, meghatalmazott ajánlatkérő által kerül lefolytatásra. Tárgyi eljárásban a Zuglói Egyesített Bölcsődék részére (1-3. rész) élelmiszer és főzési alapanyag beszerzésére kerül sor adásvételi keretszerződések alapján. 1. rész: Tej- és tejtermékek, diétás alapanyag 2. rész: … A beszerzés megtekintése »